Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Litera-túrou k zážitkom

Krátky opis
Debata o literárnych portáloch, ich čítanosti, o čitateľoch, ktorým chýba vôňa papiera, o tých, ktorí si zvykli na digitálne knihy... . Ako sa darí literárnym portálom? Kto sú ich čitatelia? Čítanie kníh zaniká s generáciou zvyknutou na papierovú formu alebo nové technológie „nakopli“ mladú generáciu k čítaniu? Moderátor Dado Nagy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vôňa knihy online

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
27.07.2018

Popis projektu

27.7. piatok 18:00
Vôňa knihy online
Debata o literárnych portáloch, ich čítanosti, o čitateľoch, ktorým chýba vôňa papiera, o tých, ktorí si zvykli na digitálne knihy... . Ako sa darí literárnym portálom? Kto sú ich čitatelia? Čítanie kníh zaniká s generáciou zvyknutou na papierovú formu alebo nové technológie „nakopli“ mladú generáciu k čítaniu? Moderátor Dado Nagy.

Hostia: Matúš Mikšík- šéfredaktor Knižnej revue, Ivan Kollár a Miroslav Bekeč - zakladatelia nového webu Literárne noviny,
Hlavným partnerom projektu Litera-túrou k zážitkom je Fond na podporu umenia.

Organizuje Mestská knižnica v Bratislave
Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
5 000,00 €

Výška podpory:
4 750,00 €