Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Litera-túrou k zážitkom

Krátky opis
Autorský projekt klaviristu a speváka Františka Báleša, kde spája poéziu s komornou jazzovou hudbou. Zhudobnené básne českých a slovenských autorov (Seifert, Hrubin, Skácel, Smrek, Rúfus, Kostra), ale aj niekoľko vlastných básní v príjemnej jazzovej podobe. Účinkujú: spev a klavír - František Báleš, barytón saxofón - Erik Rothenstein, kontrabas - Vladimír Máčaj, bicie - Juraj Šušánik
Fotogaléria
Názov podujatia
Básne múzické

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
19.07.2018

Popis projektu

19.7. štvrtok 18:00 (koncert presunutý z 11.7. pre zlé počasie)
Básne múzické
Autorský projekt klaviristu a speváka Františka Báleša, kde spája poéziu s komornou jazzovou hudbou. Zhudobnené básne českých a slovenských autorov (Seifert, Hrubin, Skácel, Smrek, Rúfus, Kostra), ale aj niekoľko vlastných básní v príjemnej jazzovej podobe.
Účinkujú:
spev a klavír - František Báleš, barytón saxofón - Erik Rothenstein, kontrabas - Vladimír Máčaj, bicie - Juraj Šušánik

Hlavným partnerom projektu Litera-túrou k zážitkom je Fond na podporu umenia.

Organizuje Mestská knižnica v Bratislave
Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
5 000,00 €

Výška podpory:
4 750,00 €