Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hudobnenie

Krátky opis
Svetoznáme hity pop music, napr. od Michaela Jacksona, Stinga, U2, Boba Dylana... v prijemných jazzových aranžmánoch Františka Báleša odznejú v malom komornom obsadení: Terézia Fronzová - spev, František Báleš - klavír a spev, Erik Rothenstein - altsaxofón.
Fotogaléria
Názov podujatia
Jazz Pops Up. Koncert.

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
25.07.2018

Popis projektu

25.7. streda 18:00
Jazz Pops Up. Koncert.
Svetoznáme hity pop music, napr. od Michaela Jacksona, Stinga, U2, Boba Dylana...  v prijemných jazzových aranžmánoch Františka Báleša odznejú v malom komornom obsadení:  Terézia Fronzová - spev, František Báleš - klavír a spev, Erik Rothenstein - altsaxofón.

Účinkujú: spev Terézia Froncová, klavír a spev - František Báleš, altsaxofón - Erik Rothenstein Hlavným partnerom projektu Hudobnenie je Fond na podporu umenia.
Organizuje Mestská knižnica v Bratislave.

Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
4 740,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €