Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hudobnenie

Krátky opis
Koncert v spolupráci so Slovenskou bluesovou spoločnosťou účinkujú: Ján Litecký Šveda st. (gitara, spev), Ján Litecký Šveda ml. (baskanister, spev), Juraj Turtev (gitara, spev), Romy Horváth (harmonika, spev), Pavel Sojka (rumpľa, spev)
Fotogaléria
Názov podujatia
Veteráni zo Salon Doré. Koncert.

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
16.07.2018

Popis projektu

16.7. pondelok 18:00
Veteráni zo Salon Doré. Koncert.
Koncert v spolupráci so Slovenskou bluesovou spoločnosťou
účinkujú: Ján Litecký Šveda st. (gitara, spev), Ján Litecký Šveda ml. (baskanister, spev), Juraj Turtev (gitara, spev), Romy Horváth (harmonika, spev), Pavel Sojka (rumpľa, spev)

Hlavným partnerom projektu Hudobnenie je Fond na podporu umenia.
Organizuje Mestská knižnica v Bratislave

Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
4 740,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €