Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hudobnenie

Krátky opis
Herečka a speváčka Jana Hubinská zaspieva skladby z muzikálov o živote Marilyn Monroe, Edit Piaf, Marlene Dietrich a Billie Holiday, v ktorých stvárnila hlavné postavy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Jana Hubinská spieva šansóny

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
02.07.2018

Popis projektu

2.7. pondelok 18:00

Herečka a speváčka Jana Hubinská zaspieva skladby z muzikálov o živote Marilyn Monroe, Edit Piaf, Marlene Dietrich a Billie Holiday, v ktorých stvárnila hlavné postavy.

Spoluúčinkujú: Gabriel Jonáš (piano), Juraj Kalász (kontrabas) a Marián Ševčík (bicie).

Hlavným partnerom projektu Hudobnenie je Fond na podporu umenia.

Organizuje Mestská knižnica v Bratislave

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
4 740,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €