Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme slovenskú literatúru

Krátky opis
Monika Kapráliková: Za hranice provincie (J. Butorová - hudba) Účinkujú: autorka Monika Kapráliková, moderátor Dado Nagy, hudobní hostia: speváčka, hudobníčka a herečka Jana Butorová, Martin Breznický – klavír, Július Illeš – klarinet, saxofón
Fotogaléria
Názov podujatia
Monika Kapráliková: Za hranice provincie (J. Butorová - hudba)

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
31.07.2018

Popis projektu

Monika Kapráliková: Za hranice provincie  (J. Butorová - hudba)
Účinkujú: autorka Monika Kapráliková, moderátor Dado Nagy, hudobní hostia: speváčka, hudobníčka a herečka Jana Butorová,  Martin Breznický – klavír, Július Illeš – klarinet, saxofón
Ján Čietek-Smrek je známy predovšetkým ako básnik. Novinárstvo a publicistika však tvorili os jeho pracovného a osobného života. Veď v redaktorskom povolaní strávil viac ako tretinu života... O tom, že novinárčina zohrala v Smrekovom živote dôležitú úlohu, svedčia autorove memoáre. Život Jána Čieteka Smreka zaujal historičku Moniku Kaprálikovú. Monografia, ktorú o tejto osobnosti napísala, vyšla vo vydavateľstve Elán Smrekovho syna Ivana Čieteka.
Hlavným partnerom projektu Čítajme slovenskú literatúru je Fond na podporu umenia.
Organizuje Mestská knižnica v Bratislave.
Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

 

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
6 317,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €