Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme slovenskú literatúru

Krátky opis
Literárna spomienka na Petra Krištúfka.
Fotogaléria
Názov podujatia
Peter Krištúfek: Lady Xanax, pán Snehulienka a ja

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
03.07.2018

Popis projektu

Autor si želal prezentáciu novej knihy U červeného raka a dátum sme ešte vybrali spolu. Hoci sa akcie už nezúčastní, jeho nový román predstavia a čítať z neho budú Petrovi priatelia: moderátor Dado Nagy, spisovateľka Daniela Kapitáňová, editor, básnik a správca Kabinetu pomalosti  Viktor Suchý, saxofonista Nikolaj Nikitin.
Hlavným partnerom projektu Čítajme slovenskú literatúru je Fond na podporu umenia. Organizuje Mestská knižnica v Bratislave.
Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
6 317,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €