Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítačka s písačkou

Krátky opis
Projekt Čítačka s písačkou je určený deťom a mládeži vranovského regiónu. Hlavným zámerom projektu je rozvoj a podpora čitateľskej gramotnosti, zvýšenie záujmu o knihy, literatúru, zlepšenie jazykových zručností a prejavu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Letné štvrtky. 3. Letný štvrtok - Štvrtok s aerobikom

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
26.07.2018

Popis projektu

V rámci projektu Čítačka s písačkou Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou organizuje tradične počas leta sériu letných štvrtkov. V poradí už  tretím je  štvrtkom je Štvrtok s aerobikom., Návštevníci sa dozvedia nielen o dôležitosti pohybu, či o tom,  čo to ten aerobik vlastne je, ale budú si môcť precvičiť jednotlivé cviky s odborníčkou v tejto oblasti Bibiánou Kolarčíkovou. 3. Letný štvrtok sa uskutoční 26.júla o 10.00 h. na oddelení pre deti a mládež.


Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
5 295,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €