Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Roztratené zrnká

Krátky opis
Terénny výskum v obci Klenovec a Novoklenovčanov, v oblasti tradičnej ľudovej kultúry
Fotogaléria
Názov podujatia
Roztratené zrnká

Miesto konania / kraj
Klenovec / Rimavská Sobota

Termín konania
04.01.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Terénny výskum tradičnej ľudovej kultúry v obci Klenovec a Novoklenovčanov. Súčasťou projektu je aj záverečná prezentácia výstupov projektu. Premiéra v obci Klenovec 22. júna 2018 a repríza sa bude konať s doplneným výskumom v obci Kráľ koncom novembra 2018.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 190,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €