Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2018

Krátky opis
Tour PANSLAM.18 je najväčšou tour Slam Poetry v Česko-Slovensku. Množstvo slamerov z troch scén sa vystrieda v šiestich slovenských a štyroch českých mestách a o víťazovi, každého večera môžete rozhodnúť práve Vy! Pred každým vystúpením sa uskutoční workshop, pre tých ktorí túžia vyliezť na pódium a ukázať svetu, čo si o ňom myslia! Tešíme sa na Vás! ... na každé mesto, na každý pár očí, na Slam poetry on the road!
Fotogaléria
Názov podujatia
Panslam.18 v Prešove

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
04.07.2018

Popis projektu

Tour PANSLAM.18 je najväčšou tour Slam Poetry v Česko-Slovensku. Množstvo slamerov z troch scén sa vystrieda v šiestich slovenských a štyroch českých mestách a o víťazovi, každého večera môžete rozhodnúť práve Vy! Pred každým vystúpením sa uskutoční workshop, pre tých ktorí túžia vyliezť na pódium a ukázať svetu, čo si o ňom myslia! 

Tešíme sa na Vás! 

... na každé mesto, na každý pár očí, na Slam poetry on the road!


V Prešove vystúpia


Miško Krakovský (sk) nekompromisná flow zo Žiliny


Bruchowski (sk) veľký objav minuloročného PANSLAMU

Tibor Menyhért (sk) krátke básne s veľkou silou

Július Július (sk) prešovský bard s dvojjazyčnými textami

Lucia Tóthová (sk) košická víla zvláštnej nežnosti

Tomáš Straka (sk) veselý moderátor a smutný básnik

Caledon (cz) hĺbka slov medzi láskou a politikou

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
43 900,00 €

Výška podpory:
36 000,00 €