Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Klasika na zámku

Krátky opis
Koncert sláčikového súboru Adventure Strings v rámci Týždňa zdravia vo Vodnom hrade Šimonovany.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Adventure Strings

Miesto konania / kraj
Partizánske / Partizánske

Termín konania
25.06.2018

Popis projektu

V rámci Týždňa zdravia, ktorý organizuje mesto Partizánske, MUA Partizánske, RKC v Prievidzi  a iní partneri je pripravený aj koncert sláčikového kvarteta Adventure Strings doplnený o prednášku o muzikoterapii Gabriely Mikulášovej. Koncert sa uskutoční v príjemnom prostredí Vodného hradu v Šimonovanoch v pondelok 25. júna o 17. hodine.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Hlavný partner koncertu Fond na podporu umenia.

Vstup voľný

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 710,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €