Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Túlavá čitáreň

Krátky opis
Túlavá čitáren s českou poéziou v podaní hercov Horáckeho divadla Jihlava a undergroundovým big beatom jihlavskej kapely OLD GOOD CHASSIS.
Fotogaléria
Názov podujatia
Na dne

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
13.07.2018

Popis projektu

Po siedmy raz Túlavá čitáreň prinesie literatúru na zaujímavé miesto.
Herci Horácké divadlo Jihlava vás prevedú českou disidentskou poéziou a jihlavská kapela Old good chassis zahrá legendárny disidentský undergroundový big beat.
Túlavá čitáreň sa tentokrát rozhostí v starom bazéne za krytou plavárňou.
Básne Egona Bondyho, Milana Kocha, Jana Zahradníčka, Marka Hona a daľších, umocnia skladby The Plastic People of the Universe a autorské piesne Old Good Chassis v zložení:
Lenka Schreiberová - basa
Jan Fuchs - Bicie
Martin Fuchs - gitara
Jakub Škrdla - saxofón
Stanisław Géčko Gerstner - spev

Vstup zdarma.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
bez.klise

Celkový rozpočet:
4 320,00 €

Výška podpory:
4 100,00 €