Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Pierre Jean Jouve - UTÍŠENIE ZLÉHO VETRA

Krátky opis
Pôvodný názov publikácie: Poésie, Euvre, tome 1 Autor: Pierre Jean Jouve Jazyk pôv. publikácie: francúzsky Pôv. vydavateľ: Editions Mercure de France Názov publikácie v jazyku prekladu: UTÍŠENIE ZLÉHO VETRA Prekladateľ: Ján Švantner Jazyk prekladu: slovenský Vydavateľstvo: LN Studňa Druh publikácie (poézia, próza, dráma, literatúra faktu a podobne): poézia Celkový náklad: 500 ks Predpokladaný rozsah: 143 s. Predpokladaný termín vydania: 31.5.2018 Iné výstupy: pozvánka na prezentác
Fotogaléria
Názov podujatia
Prezentácia vydania knihy: Pierre Jean Jouve - UTÍŠENIE ZLÉHO VETRA

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
30.09.2017 - 31.05.2018

Popis projektu

 V publikácii a na pozvánke bude uvedený text "Vydanie knihy podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia" a logo FPU.

Názov prímateľa
Literárna nadácia Studňa

Celkový rozpočet:
4 218,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €