Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Storytelling pre vnúčatá

Krátky opis
Denný tvorivý literárny tábor
Fotogaléria
Názov podujatia
Storytelling pre vnúčatá

Miesto konania / kraj
Kremnica / Žiar nad Hronom

Termín konania
09.07.2018 - 13.07.2018

Popis projektu

5-dňový denný tvorivý literárny tábor v Knižnici Jána Kollára v Kremnici je zameraný na detskú kreativitu. Pod vedením odbornej lektorky Moniky Necpálovej budeme rozprávať, písať, hrať sa, učiť sa nové veci a hlavne spoznávať príbehy a zážitky našich seniorov. Usmerňovaná detská aktivita podporuje zodpovednosť detí, ich myslenie, nápady, kritiku. Hravou a zároveň náučnou formou si deti osvoja rôzne literárne a komunikačné techniky, pričom rozvinú svoj prirodzený talent.
Na záver tábora bude snaženie detí odprezentované vystúpením pred starými rodičmi, a to v piatkovom rozlúčkovom programe o 13:00 hodine.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Kollára

Celkový rozpočet:
1 686,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €