Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

"Výroba" kultúry a umenia v Baťovom meste

Krátky opis
Noc hudby sa bude v Partizánskom konať už tretíkrát. Aspoň raz za rok oživíme našu železničnú stanicu a spravíme z nej koncertnú halu. Vďaka podpore Fond na podporu umenia môžeš zažiť tri skvelé koncerty v jeden večer.
Fotogaléria
Názov podujatia
Noc hudby 2018

Miesto konania / kraj
Partizánske / Partizánske

Termín konania
22.06.2018 - 23.06.2018

Popis projektu

Noc hudby sa bude v Partizánskom konať už tretíkrát. Aspoň raz za rok oživíme našu železničnú stanicu a spravíme z nej koncertnú halu. Vďaka podpore https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: system-ui, -apple-system, system-ui, ".SFNSText-Regular", sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Fond na podporu umenia môžeš zažiť tri skvelé koncerty v jeden večer.

Vystúpia: 
➤22 jún 2018
➤Železničná stanica Partizánske
➤RIAVA
➤Puding pani Elvisovej
➤Vec & Škrupo

Názov prímateľa
Fabrika umenia

Celkový rozpočet:
13 310,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €