Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čo čítať v roku 2018?

Krátky opis
Noviny Čo čítať? vydáva kníhkupectvo Artforum v spolupráci s ďalšími malými kníhkupectvami a distribuuje ich zdarma do škôl, klubov, kultúrnych centier, kníhkupectiev na celom Slovensku. Druhé číslo Čo čítať? vyšlo 18.6. a obsahuje rozhovory s J.H.Khemirim, s ilustrátorkou Kitty Crowther, s kníhkupcom zanikajúceho bardejovského kníhkupectva Radosť, o festivale detskej knihy, článok ako a kedy čítať s deťmi knihy, ktoré sa venujú tabuizovaným témam, letnú prílohu s tipmi na dovolenkové knihy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čo čítat? 1/2018

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.03.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Použitie loga Fondu na podporu umenia a vyhlásenia, že noviny boli podporené z  Fond na podporu umenia z verejných zdrojov v tiráži každého čísla novín.

Názov prímateľa
ARTFORUM spol. s r.o.

Celkový rozpočet:
9 050,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €