Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie

Krátky opis
Trojdňový fotografický plenér zameraný na dokumentárnu fotografiu. Odborní lektori: Mgr. art. Róbert Kočan, Tomáš Telepák, Pavol Staník
Fotogaléria
Názov podujatia
Fotoplenér

Miesto konania / kraj
Demänovská Dolina / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.01.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Fotografický workshop je určený pre amatérskych ale aj pokročilých fotografov, ktorí majú záujem sa neustále vzdelávať v oblasti vizuálneho umenia. Lektori budú viesť workshopy na tému dokumentárna fotografia (krajinná a jaskyniarska fotografia).

Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
12 910,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €