Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Šaffova ostroha - krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci

Krátky opis
Šaffova ostroha - krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci má za úlohu podporovať interpretov k vyhľadávaniu a študovaniu autentického tanečného prejavu. Prehliadka je určená interpretom - sólistom tanečníkom - Banskobystrického a Žilinského kraja.
Fotogaléria
Názov podujatia
Šaffova ostroha - krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
14.04.2018

Popis projektu

Podujatie bolo spropagované prostredníctvom:

- pozvánok, plagátov a rozhlasových pozvánok (využili sme relácie Slovenského rozhlasu štúdio Rádio Regina štúdio Banská

Bystrica a relácie Rádia Lumen).

- internetu


Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €