Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Život s piesňou

Krátky opis
Život s piesňou je cyklus výchovno-vzdelávacích komorných programov. Je zameraný na vyzdvihnutie významných osobností v oblasti hudobného folklorizmu a taktiež na propagáciu rôznych žánrov ľudovej piesne. V roku 2017/2018 boli v rámci projektu uvedené programy: Keď ťa sobášili 3.6.2017 - Dobrá Niva Keď ťa sobášili 4.6.2017 - Senohrad S koledou 9.12.2017 - Zvolen Slzy neviest 17.3.2018 - Zvolen
Fotogaléria
Názov podujatia
Život s piesňou

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
01.06.2017 - 31.03.2018

Popis projektu

Podujatie bolo propagované prostredníctvom pozvánok, rozhlasových pozvánok a prostredníctvom stránky

www.osvetazvolen.sk.


Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 490,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €