Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna záhrada 2018

Krátky opis
Literárna záhrada 2018 je projektom Mestskej knižnice v Modre, ktorý umožňuje prevádzkovať v letných mesiacoch Letnú čitáreň a zároveň organizovať literárne a multižánrové podujatia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorské čítanie a beseda s Braňom Jobusom

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
23.08.2018

Popis projektu


23. 8. o 18.00 / Braňo Jobus, autorské čítanie a beseda, podujatie pre rodiny s deťmi


Spevák, hudobník a spisovateľ Braňo Jobus je stopercentne autentický zjav. Založil kapelu Karpatské chrbty, hudobný festival Vrbovské vetry, vytvoril niekoľko hudobných projektov. Je úspešným autorom detských kníh.  A ako sám priznal svoje srdce otvára oveľa viac v knihách ako v hudbe. V pesničkách musí niečo povedať málo slovami, ale v knihách si svoje srdce vyleje celé. Jeho detským knihám sa darí a počet malých čitateľov narastá. My Vás pozývame na autorské čítanie a besedu o jeho najnovšej knihe, ktorá vychádza tento mesiac s názvom Muflón Ancijáš a mimozemšťan.


Názov prímateľa
Kultúrne centrum Modra

Celkový rozpočet:
4 500,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €