Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna záhrada 2018

Krátky opis
Literárna záhrada 2018 je projektom Mestskej knižnice v Modre, ktorý umožňuje prevádzkovať v letných mesiacoch Letnú čitáreň a zároveň organizovať literárne a multižánrové podujatia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Génius loci mesta Modry II. a koncert Lenky Dusilovej

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
19.07.2018

Popis projektu


19. 7. o 19.00 / Diskusia Genius loci II. a koncert Lenky Dusilovej, Komunitná záhrada na Štúrovej 59


Komunitná záhrada na Štúrovej 59 je úžasný priestor na oddych a relax. Tento rok sme v priestore záhrady pre Vás pripravili koncert charizmatickej speváčky Lenky Dusilovej, ktorá patrí k najväčším zjavom na českej hudobnej scéne a diskusiu Génius loci II. na tému Vinárstvo a vinohradníctvo modranského chotára.

19:00 Diskusia Génius loci II.

20:30 Koncert Lenky Dusilovej

LENKA DUSILOVÁ - z pozície rockovej a popovej hviezdy putuje k osobnému vyjadreniu a slobodne prijíma impulzy z najrôznejších štýlov a mimo-hudobných zážitkov. Spolupracuje so špičkovými zoskupeniami (Vertigo Quintet, Baromantika, Clarinet Factory) a tvorí aj živú scénickú hudbu s ktorou cestuje po celom svete. V Modre Lenka predstaví svoj sólový koncertný program v ktorom dokazuje že patrí nielen medzi spevácke hviezdy ale je aj skvelou skladateľkou, gitaristkou a jedinečnou autorkou a producentkou ktorá bravúrne ovláda nové hudobné technológie. V samostatných sólových vystúpeniach experimentuje s loop machine, štýlovou otvorenosťou, hráčskou erudíciou a rozšírenými nezameniteľnými vokálnymi technikami. Sama na pódiu dokáže strhnúť diváka do vlastného hudobného vesmíru v ktorom sa prelína imaginatívna inštrumentálna hudba a veľmi osobná piesňová tvorba.

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Modra

Celkový rozpočet:
4 500,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €