Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna záhrada 2018

Krátky opis
Literárna záhrada 2018 je projektom Mestskej knižnice v Modre, ktorý umožňuje prevádzkovať v letných mesiacoch Letnú čitáreň a zároveň organizovať literárne a multižánrové podujatia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ahoj pán Sova! divadielko pre deti

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
12.07.2018

Popis projektu


12. 7. o 18.00 / Ahoj, pán Sova! divadelné predstavenie pre deti, Divadlo SpozaVoza


Divadlo SpozaVoza je profesionálnym divadlom založeným v roku 2012 absolventami Katedry bábkovej tvorby VŠMU.  Vytvára divadelné inscenácie pre deti, mládež, ale aj dospelých. Divadlo SpozaVoza dáva priestor mladým umelcom a študentom vysokých škôl umeleckého zamerania.


Ahoj pán Sova! je činoherno-bábkové divadelné predstavenie plné bláznivého humoru, dobrodružstva a pesničiek. Pán Sova žije vo svojom domčeku, ktorý má dve poschodia a čaká. Na čo/koho čaká? V jeden večer k nemu príde návšteva. A nielen jedna...


Názov prímateľa
Kultúrne centrum Modra

Celkový rozpočet:
4 500,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €