Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna záhrada 2018

Krátky opis
Literárna záhrada 2018 je projektom Mestskej knižnice v Modre, ktorý umožňuje počas letných mesiacov jún - september prevádzkovať letnú čitáreň a zároveň v záhrade organizovať aj literárne a multižánrové podujatia
Fotogaléria
Názov podujatia
HRAvo čítame s Osmijankom o školských záhadách

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
15.06.2018

Popis projektu

Čo sa skrýva za bránami školy a dverami triedy? Humorné rozprávky Kristy Bendovej umožňujú nazrieť do života školy, ale i duše žiakov a učiteľov. Účinkuje bábkoherec Lukáš Tandara.

Program pre školy - 15. 6. o 9.30, Letná čitáreň

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Modra

Celkový rozpočet:
4 500,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €