Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ZÁZRAČNÝ ORIEŠOK. Kniha v rozhlase – rozhlas v knihe. X. ročník

Krátky opis
divadelné dramatizácie literárneho textu, besedy a čítania. Workshopy na motívy rozprávok, vernisáže výstav, počúvanie rozprávok. Vyhodnotenie výtvarnej súťaže, divadelné predstavenia
Fotogaléria
Názov podujatia
Zázračný oriešok 2018 - bulletin X. ročníka festivalu rozhlasových rozprávok

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
22.05.2018 - 25.05.2018

Popis projektu

Festivalový bulletin podáva základné informácie o festivale - úvodný príhovor básnika, prozaika, dramatika a prekladateľa Ľubomíra Feldeka, partneri festivalu, ciele, festivalová porota, portréty autorov, literárnych a rozhlasových predlôh, ilustrátorov, festivalové ceny, súťažné tituly, podrobný program festivalu, sprievodné festivalové výstavy.

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
20 230,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €