Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Moving Mountains

Krátky opis
Využitie hôr ako symbolu spomalenia a sprítomnenia v kontraste s prílišnou snahou ovplyvňovať tok každodenných udalostí. Koncept a pohybový materiál, je ovplyvnený lokalitami z tvorivého procesu (Západné Tatry - Roháče), ktoré prinášajú výraznú limitáciu=inšpiráciu. Snaha piatich performerov o vytváranie svojbytného spoločenstva. Projekt Moving Mountains prepája pohyb a video, ktoré vzniklo priamo vo vysokohorských lokalitách.
Fotogaléria
Názov podujatia
Moving Mountains

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
30.06.2018

Popis projektu

Prvé autorské predstavenie všetkých členov občianskeho združenia mimoOs.

Koncept, choreografia, performancia: členovia mimoOs - Lukáš Bobalik, Barbora Janáková, Eva Priečková, Andrej Štepita, Simona Tonková
Hudba: Lenka Novosedlíková
Video: Timotej Vráb a Dominika Čajková
Produkcia: o.z. mimoOs
Vizuál: Ivana Kleinová
Špeciálne poďakovanie: Jumbo Dance Studio, Silvia Sviteková, Miriam Budzáková30.6. 2018 o 19:00 v A4 - priestor súčasnej kultúry, event: https://www.facebook.com/events/2135905073103707/ style="color: rgb(29, 33, 41); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;">Vstup na mieste: 6€
Študenti: 4€
Rezervácia lístkov mailom na: o.z.mimoos@gmail.com

Predstavenie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
mimoOs

Celkový rozpočet:
5 434,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €