Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Divadlo nás baví aj baví.

Krátky opis
Naši Brémski muzikanti.
Fotogaléria
Názov podujatia
uvedenie divadelného tvaru

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
20.06.2018

Popis projektu

Pozývame Vás na uvedenie divadelného tvaru s názvom: Naši Brémski muzikanti, v ktorom budú účinkovať žiaci zo ZŠ Sitnianska, ktorí  boli účastníkmi prvej časti projektu: Divadlo nás baví aj baví.

Termín: 20. 6. 2018 o 16.30 hod.

Názov prímateľa
DIVADLO POD BALKÓNOM

Celkový rozpočet:
3 161,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €