Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme slovenskú literatúru

Krátky opis
O histórii pohrebných obradov a miest posledného odpočinku na území Bratislavy porozprávajú historici, znalci Bratislavy a autori mnohých publikácií o nej. Pri príležitosti významných výročí Slovenskej republiky a mesta Bratislavy zalistujeme v knihách venovaných jej histórii a vývoju.
Fotogaléria
Názov podujatia
Bratislavské cintoríny

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
26.06.2018

Popis projektu

26.6. utorok 18:00
Bratislavské cintoríny
O histórii pohrebných obradov a miest posledného odpočinku na území Bratislavy porozprávajú historici, znalci Bratislavy a autori mnohých publikácií o nej:
Viera Obuchová (Ondrejský cintorín, Príbehy z dejín Bratislavy, Cintorín pri Kozej bráne, Príbeh galérie Nedbalka... )
Štefan Holčík ( Bratislava pred sto rokmi a dnes, Cintorín pri Kozej bráne, Prezidentský palác, Bratislavský hrad...)
Moderuje Dado Nagy, na gitaru hrá
Martin Nováček.
Pri príležitosti významných výročí Slovenskej republiky a mesta Bratislavy zalistujeme v knihách venovaných jej histórii a vývoju.

Hlavným partnerom projektu Čítajme slovenskú literatúru je Fond na podporu umenia.
Organizuje Mestská knižnica v Bratislave.

Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
6 317,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €