Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nositelia tradícií - krajská postupová súťažná prehliadka FSk

Krátky opis
Krajská postupová súťažná prehliadka folklórnych skupín - Nositelia tradícií je 2. stupňom celoštátnej súťažnej prehliadky, ktorú vyhlasuje a garantuje Národné osvetové centrum raz za tri roky. Krajská prehliadka folklórnych skupín Žilinského kraja má prispieť k aktivizácii činnosti folklórnych skupín, vychádzajúc z ich pravidelného pôsobenia. Táto aktivizácia súčasne podporuje viaceré ciele Deklarácie UNESCO o ochrane a uchovávaní tradičnej a ľudovej kultúry.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nositelia tradícií - krajská postupová súťažná prehliadka FSk

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.03.2018 - 30.09.2018

Popis projektu

Programový sled - 17.6.2018 - Dom kultúry Liptovský Mikuláš

I. blok  14:00 - 14:10 otvorenie

1. Fsk Sliačanka

2. Fsk  Tiesňavan

3. Fsk Kolárovičanky

4. Fsk Brezovica

5. Fsk Kriváň

6. Fsk Rabčičianka

 

II. blok 17:00 - 18:30

7.  Fsk Prameň

8.  Fsk Smrečany

9.  Fsk Trnkári

10. ŽFsk Turzovanka

11. Fsk Kýčera


 


Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
5 900,00 €

Výška podpory:
5 600,00 €