Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

básnicka zbierka Havran v kávomate

Krátky opis
Prezentácia pripravovanej zbierky v priestoroch Letnej čitárne Červený rak
Fotogaléria
Názov podujatia
Verše na/d/uši

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
12.06.2018

Popis projektu

Rachel Noa je poetka slovenského povodu, ktorá ako žena kazateľa prešla viacerými štátmi sveta. Momentálne žije v Izraeli. Dňa 12.6,2018 predstaví výber z jej pripravovanej knihy Havran v kávomate editorka Gudrun Flower.

Názov prímateľa
Pars Artem

Celkový rozpočet:
5 000,00 €

Výška podpory:
2 700,00 €