Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

The European Spring of the Poets

Krátky opis
Účasť poetky a zaklaateľky združenia internetových autorov Pars Artem na medzinárodnom festivale poézie v Moldavsku
Fotogaléria
Názov podujatia
PRIMAVARA EUROPEANA A POETILOR

Miesto konania
Moldavsko

Termín konania
02.05.2018 - 07.05.2018

Popis projektu

Festival Primavara europeana a poetilor organizuje Zväz moldavských spisovateľov. V dňoch 2 až 7 máj prebehol jeho ôsmy ročník, ktorého sa zučastnila aj zakladateľka Združenia internetových autorov, Zuzana Kuglerova. Svoju tvorbu prezentovala na viacerých miestach Moldavska, medzi iným v Chisineau a Soroky.  

Výzamnou súčasťou jej cesty do Moldavska bolo aj rokovanie o vydaní jej historického románu Beda porazeným z prostredia predkov Moldavcov - Dákov v preklade Iraidy Bararu.

Vystupenie Zuzany Kuglerovej sa vysielalo v moldavskej televízii a jej básnická tvorba bola prezentovaná aj v moldavských literárnych novinách.Názov prímateľa
Pars Artem

Celkový rozpočet:
1 270,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €