Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácie členov PARS ARTEM v letnej čitárni Červený rak

Krátky opis
Tri knihy z produkcie združenia internetových autorov Pars Artem predstavia v podujatí, ktoré sa koná 12.6.2018 v Letnej čitárni Červený rak zakladatelia združenia - Zuzana Kuglerova a Ondrej Kalamár, spolu s editorkou Gudrun Flower.
Fotogaléria
Názov podujatia
Verše na/d/uši

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
12.06.2018

Popis projektu

Večer, plný poézie a spevu, v ktorom zaznejú verše Rachel Noa, Zuzany Kuglerovej a Ondreja Kalamára.

Rachel Noa je slovenská autorka, ktorá momentne žije v Izraeli. Jej tvorbu z pripravovanej knihy Havran v kávomate predstaví editorka Gudrun Flower. Ako druhá učinkujúca vystúpi zakladateľka združenia internetových autorov Pars Artem, Zuzana Kuglerová s výberom veršov z pripravovanej zbierky Zakázaná záhrada.

Posledným učinkujúcim je Ondrej Kalamár, spoluzakladateľ Pars Artem, ktorý predstaví svoju tvorbu.

Súčasťou podujatia je aj krst najnovšej knihy aforizmov Ondreja Kalamára K.O. od O.K.


Verše obohatí svojim spevom šansonierka Katarína Feldeková.

Názov prímateľa
Pars Artem

Celkový rozpočet:
2 700,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €