Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2018

Krátky opis
Hosťom besedy bude mladý český historik Michal Macháček, autor novej a obsiahlej biografie o československom prezidentovi Gustávovi Husákovi, ktorého meno dodnes polarizuje spoločnosť a vyvoláva protichodné názory. Vstup na besedu je voľný, tešíme sa na vás! Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s M. Macháčkom: Gustáv Husák

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
11.06.2018

Popis projektu

Hosťom besedy bude mladý český historik Michal Macháček, autor novej a obsiahlej biografie o československom prezidentovi Gustávovi Husákovi, ktorého meno dodnes polarizuje spoločnosť a vyvoláva protichodné názory. Vstup na besedu je voľný, tešíme sa na vás!

Podujatie z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/" target="_blank">Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
43 900,00 €

Výška podpory:
36 000,00 €