Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna záhrada 2018

Krátky opis
Projekt Literárna záhrada 2018 umožňuje prevádzkovať Letnú čitáreň pri Mestskej knižnici v Modre v čase od 13. 6. 2018 do 14. 9. 2018 a zároveň uskutočňovať literárne a multižánrové podujatia v letnej čitárni.
Fotogaléria
Názov podujatia
OTVORENIE LETNEJ ČITÁRNE – PODVEČER S POÉZIOU

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
13.06.2018

Popis projektu

OTVORENIE LETNEJ ČITÁRNE – PODVEČER S POÉZIOU


 Básnik Jozef Trtol rodák z Modry – Kráľovej a Juraj „Dura“ Turtev slovenský bluesman budú našimi prvými hosťami v letnej čitárni v Modre. Srdečne Vás pozývame vypočuť si krásnu poéziu, ktorá vznikala „V navínených klenbách Modry“. Zbierka básní s týmto názvom je už autorovou siedmou zbierkou poézie.

Hudobný hosť: Juraj Dura Turtev bluesman, ktorý sa venuje i alikvótnemu a hrdeľnému spevu. Je to vlastne pesničkárenie s prvkami blues, etno-world, alikvótnych a hrdeľných spevov či slovenského folklóru. Jeho hudba však nestráca svoju bluesovú náladu.


 Miesto: Letná čitáreň Mestskej knižnice v Modre


 Termín: 13. júna o 19.00


 Hlavný partner projektu: FOND NA PODPORU UMENIA


Názov prímateľa
Kultúrne centrum Modra

Celkový rozpočet:
4 500,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €