Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Trinásty ročník série jazzových koncertov

Krátky opis
Koncert medzinárodného zoskupenia výborných jazzových hudobníkov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Central European Jazz Connection - jazzový koncert

Miesto konania / kraj
Šamorín / Dunajská Streda

Termín konania
09.06.2018

Popis projektu

Ďalší jedinečný koncert čaká na priaznivcov jazzu v Šamoríne a v jeho okolí! V sobotu 6. júna 2018 od 20. hodiny sa predstavia členovia kapely Central European Jazz Connection, ktorí sú vedúcimi osobnosťami hudobnej scény v ich krajine. Kuba Stankiewicz je jedným z najkvalitnejších klaviristov-skladateľov na jazzovej palete Poľska. Matúš Jakabčic ako gitarista a skladateľ je rozhodujúcim hudobníkom v Slovenskej republike. Trubkár, skladateľ a aranžér Kornél Fekete - Kovács je jedným z vedúcich hudobníkov v Maďarsku. Tomáš Baroš je jedným z najvyhľadávanejších kontrabasistov v Českej republike. Na koncerte odznejú kompozície všetkých členov tohto medzinárodného zoskupenia.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Jazz Club DS

Celkový rozpočet:
4 750,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €