Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

kultúrne KLBKO

Krátky opis
Edukačno-prezentačné fotografické podujatie Letný foto fest 2018.
Fotogaléria
Názov podujatia
Obrazy svetla IV.

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
14.06.2018 - 16.06.2018

Popis projektu

Letný foto fest predstavuje: odborný rozbor vystavených diel, vlastnú verejnú prezentáciu odborných lektorov, výstavu netradičných fotografií, ktoré svojím technickým spracovaním alebo nezvyčajným priestorovým spôsobom inštalácie nie je možné prezentovať na tradičných fotovýstavách a súťažiach, ako aj súťaž autorských fotografií hodnotených verejnosťou. Aktivita predstavuje, spoločné stretnutia tvorcov fotografií, výstav, účastníkov jednotlivých tvorivých dielní, ako aj rozborový seminár určený nielen autorom tvorivých dielní, ale aj širokej verejnosti.

Názov prímateľa
Turčianske kultúrne stredisko v Martine

Celkový rozpočet:
7 370,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €