Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dni fotografie v Leviciach 2017

Krátky opis
Medzinárodná fopto konferencia v rámci Dní fotogrfaie v Leviciach sa bude konať 5.-6.10.2017 v Hoteli Golden eagle, Levice. Vernisáž Medzinárodnej výstavy „ 10 rokov DFLV“ sa bude konať 5.10.2017 v Synagóge v Leviciach.
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzinárodná konferencia: Problematika súčasného fotografického umenia a Medzinárodná výstava „ 10 rokov DFLV“

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
02.01.2017 - 30.11.2017

Popis projektu

Zámerom organizátorov pri organizovaní a realizovaní podujatí Dni fotografie 2017 10. ročník medzinárodného fotografického festivalu je v tomto jubilejnom ročníku ponúknuť obyvateľom sériu fotografických výstav, profesionálov a amatérov, fotoklubov zo Slovenska a zahraničia - spolu 178 dní . Pozývame profesionálnych fotografov nie z komerčných dôvodov, ale z metodických a vzdelávacích dôvodov, aby sa neprofesionálni fotografi učili od profesionálov a napredovali a profesionálne rástli. Pozývame fotografov /Slovensko, Maďarsko, Česká republika a Poľsko/ a popredných predstaviteľov fotografického umenia a kritiky na Slovensku. Našim cieľom je sprostredkovať umenie vo všetkých jeho podobách.Počas uplynulých 10 rokov, kedy toto podujatie organizátori / Regionálne osvetové stredisko v Leviciach a spoluorganizátor o.z. Fotogravity/ pripravujú, stále častejšie a nástojčivejšie bola nastolená požiadavka zo strany zúčastnených fotografov, zorganizovať popri festivale - ako jeho neoddeliteľnú súčasť – medzinárodnú konferenciu. Organizátori tak v jubilejnom roku splnia žiadosť amatérov a profesionálov a pripravia aj konferenciu, v súčasnosti prvú svojho druhu na Slovensku na tému „Problematika súčasného fotografického umenia“. Jej súčasťou bude aj medzinárodná výstava 10 rokov DFLV. Výsledkom je sprostredkovanie a oslava fotoumenia v regióne, na Slovensku a nadviazanie medzištátnych vzťahov.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
8 800,00 €

Výška podpory:
5 500,00 €