Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ŠTÚDIO PIVNICA - ZAČÍNAME

Krátky opis
Zámerom projektu je vytvoriť kvalitnú kultúrno-umeleckú platformu v priestoroch Štúdia Pivnica (ďalej len ŠP). Hlavnými aktivitami je organizácia kultúrnych a vzdelávacích podujatí v oblasti kultúry a umenia a vytvorenie priestoru multižánrového charakteru.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivo so ŠTÚDIOM PIVNICA

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
10.06.2018

Popis projektu

Tvorivá dielňa organizovaná v priestore Múzea slovenskej dediny v Martine je tematicky zameraná na tradičné remeslá ako sú napríklad modrotlačiarstvo a výroba ľudových ozdôb - čeleniek, párt a pod. Priestor skanzenu ponúka účastníkom nielen návrat ku koreňom a tradičnu ako takému, ale aj náhľad a pripomenutie si remeselných zručností našich predkov. Účastníci si budú môcť vyrobiť vlastné potlačené textílie a taktiež ženské ozdoby do vlasov ako sú party, čelenky, venčeky a podobne.

Názov prímateľa
Štúdio Pivnica s.r.o.

Celkový rozpočet:
9 690,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €