Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračný oriešok 2018. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe. X. ročník

Krátky opis
Slávnostný festivalový program pre deti, autorov a hostí festivalu
Fotogaléria
Názov podujatia
Poďme spolu do rozprávky

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
22.05.2018

Popis projektu

Komponovaný festivalový program na motívy knihy Analfabeta Negramotná, v ktorom účinkovali festivaloví hostia a účinkujúci - slovenskí a českí spisovatelia - Ján Uličiansky, Petr Šrámek, Iva Procházková, rozhlasoví tvorcovia - Beata Panáková, Zuzana Kolmosová a deti zo škôl z Piešťan a okolia.  

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
20 230,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €