Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica dokorán

Krátky opis
Moderátori cyklu Trnavská poetika Pavol Tomašovič a Štefan Kuzma si na toto stretnutie pozvali dvoch hostí – básnika, literárneho kritika Jána Tazberíka a básnika, epigramatika Erika Ondrejičku. Hudobným hosťom bude speváčka a hudobníčka Jana Andevská.
Fotogaléria
Názov podujatia
Trnavská poetika

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
25.01.2018 - 20.12.2018

Popis projektu

Ďalšie stretnutie v rámci cyklu Trnavská poetika sa bude konať 6. júna 2018 o 18.00 hod. na nádvorí trnavskej radnice

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
18 693,00 €

Výška podpory:
17 500,00 €