Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárne večery U červeného raka 2017

Krátky opis
5 literárnych večerov v letnej čitárni U červeného raka od mája do septembra 2017
Fotogaléria
Názov podujatia
Verte Hykischovi; Poézia na celý život; Marilyn Monroe a Franz Kafka ako hrdinovia divadelných drám;

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
31.05.2018

Popis projektu

5 literárnych podujatí s členmi Slovenského centra PEN v letnej čitárni U červeného raka. Autori Anton Hykisch, Albert Marenčin, Milan Richter, Martin Chudík, Viera Švenková, Ivica Ruttkayová, Lubo Belák, Juraj Alner a ďalší. Herci: Dušan Jamrich, Táňa Pauhofová, Daniel Fischer, Štefan Bučko.

Názov prímateľa
Slovenské centrum PEN

Celkový rozpočet:
2 635,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €