Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Akvizícia zbierkových predmetov - starých a vzácnych tlačí

Krátky opis
Prezentácia zakúpených kníh v článku Akvizície starých kníh v trnavskom múzeu (publikovaný v periodiku Novinky z radnice, august / september 2019).
Fotogaléria
Názov podujatia
Článok v periodiku Novinky z radnice

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
01.08.2019 - 31.12.2020

Popis projektu

Všetky zakúpené knihy boli prezentované v článku Akvizície starých kníh v trnavskom múzeu (publikovaný v periodiku Novinky z radnice, august / september 2019).

https://www.trnava.sk/userfiles/file/nzr%20aug%20sept%2019%20web.pdf


" target="_blank">https://www.trnava.sk/userfiles/file/nzr%20aug%20sept%2019%20web.pdf">https://www.trnava.sk/userfiles/file/nzr%20aug%20sept%2019%20web.pdf


Názov prímateľa
Západoslovenské múzeum v Trnave

Celkový rozpočet:
1 100,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €