Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Interiérové vybavenie obecnej knižnice vo Vyšných Ružbachoch

Krátky opis
Hlavným cieľom projektu je obstaranie interiérového vybavenia nových priestorov knižnice, ktorá bude slúžiť pre všetkých obyvateľov a návštevníkov kúpeľnej obce Vyšné Ružbachy
Fotogaléria
Názov podujatia
Interiérové vybavenie obecnej knižnice vo Vyšných Ružbachoch

Miesto konania / kraj
Vyšné Ružbachy / Stará Ľubovňa

Termín konania
01.03.2024 - 30.09.2024

Popis projektu

Nákupom interiérového vybavenia - zakúpením regálov, stolov, stoličiek, kobercov a sedacích vakov a premena čakacej miestnosti na priestor čitateľského kútika a detského kútika vytvorí priestor na rôzne aktivity a skvalitní poskytovanie služieb. Obec by sa chcela v priebehu roka 2024 obnoviť knižný fond, zakúpením nových knižných titulov.
Priestory budú plnohodnotne napĺňať nielen základnú funkciu ( požičiavanie kníh a čítanie priamo v knižnici ), ale aj variabilné využívanie priestoru knižnice na vytváranie zážitkov spojených s čítaním a budovanie sociálnych vzťahov prostredníctvom literatúry.

Názov prímateľa
Obec Vyšné Ružbachy

Celkový rozpočet:
2 813,00 €

Výška podpory:
2 250,00 €