Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Edo Hnedo

Krátky opis
Edo Hnedo je knižka o priateľstve, odvahe a o tom, aké dôležité je postaviť sa strachu zoči-voči.
Fotogaléria
Názov podujatia
Edo Hnedo - kniha pre deti od šesť rokov

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
01.09.2017 - 31.12.2017

Popis projektu

Kniha získala viacero ocenení vrátane prestížnej Ceny Severskej rady za literatúru pre deti a mládež. Pútavý príbeh nesmelého, a predsa nebojácneho chlapca dopĺňajú jemné ilustrácie Øyvinda Torsetera, držiteľa niekoľkých ocenení za ilustrácie vrátane medzinárodnej ceny Bologna Ragazzi.

Názov prímateľa
IRON LIBRI s.r.o.

Celkový rozpočet:
9 200,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €