Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zlaté vajco (slovenskej literatúry), nesentimentálne soireé na účet B. S. T.)

Krátky opis
Tvorivá divadelná dielňa zameraná na dramatizáciu, réžiu a javiskovú reč inšpirovaná literárnym dielom a životopisným predstavením venovaným Božene Slančíkovej Timrave. Sekundárne vznikol metodický materiál, ktorý je od decembra 2017 umiestnený na troch webových sídlach a je k dispozícii odbornej i laickej divadelnej verejnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zlaté vajco (slovenskej literatúry), nesentimentálne soireé na účet B. S. T.) - tvorivé dielne a metodický materiál

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
01.09.2017 - 31.12.2017

Popis projektu

V troch krajoch sa jej zúčastnilo spolu 45 účastníkov aktívne a vyše 300 divákov pasívne.

Názov prímateľa
BáPoDi

Celkový rozpočet:
7 500,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €