Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vydávanie magazínu QYS (Queer youth Slovakia)

Krátky opis
LGBTI magazín QYS je tlačený magazínu, ktorého hlavným cieľom je prinášať vecné, objektívne a pútavé informácie, nové pohľady a zaujímavosti z oblasti queer kultúry, vedy a života, určený pre LGBTI (lesby, gejov, bisexuálnych, transrodových a intersexuálnych ľudí) ľudí na Slovensku a nielen pre nich, pre každého koho zaujíma nezávislé umenie a príbehy LGBT ľudí. Ide o štvrťročník, ktorý začal vychádzať v lete 2016. V rámci projektu budú vydané 4 čísla magazínu (jar, leto, jeseň, zima).
Fotogaléria
Názov podujatia
Verejná prezentácia Magazínu QYS jar 1_2018

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
04.06.2018

Popis projektu

Pozývame vás na diskusiu a verejnú prezentáciu nového čísla Magazínu QYS jar 2018. Hlavnou témou aktuálneho čísla je diskriminácia a obťažovanie LGBTIQ ľudí na pracovisku a queer kultúru. Nájdete v ňom: Rozhovor s Ladislavou Lukáčovou z Diversity PRO – Isabel hovorí o svojej skúsenosti transrodovej osoby na pracovisku – Rozhovor s Marekom Novotným z IBM EAGLE - Ako firmy podporujú LGBTI zamestnancov a zamestnankyne – Čo robiť, keď ste diskriminovaní alebo obťažovaní na pracovisku – Rozhovor so spevákom Erikom Žigmundom – Report z happeningu o slušnom bozkávaní  – Filmové a divadelné recenzie – Informácie o queer športe. 
Môžete podebatovať osobne s hosťami, ktorí prispeli do magazínu, ako aj s jeho redaktormi a redaktorkami a dostanete zadarmo aj novučičké číslo magazínu priamo z tlačiarne. 
O dobrú atmosféru sa postará spevák https://www.facebook.com/erikzigmund" data-hovercard-prefer-more-content-show="1" data-hovercard="/ajax/hovercard/user.php?id=1677996938&extragetparams=%7B%22directed_target_id%22%3A603833526643790%7D">Erik Žigmund
Tak neváhajte a prídite. Tešíme sa na vás. 
Viac na: https://www.facebook.com/erikzigmund" target="_blank" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="asynclazy">https://www.facebook.com/erikzigmund" class="word_break" style="font-family: inherit; display: inline-block;">qys-magazin/
Kontakt: info@nomantinels.sk 
Magazín podporil z verejných zdrojov https://www.facebook.com/erikzigmund" data-hovercard-prefer-more-content-show="1" data-hovercard="/ajax/hovercard/page.php?id=1486436734982250&extragetparams=%7B%22directed_target_id%22%3A603833526643790%7D">Fond na podporu umenia a  https://www.facebook.com/erikzigmund" data-hovercard-prefer-more-content-show="1" data-hovercard="/ajax/hovercard/page.php?id=909668089159568&extragetparams=%7B%22directed_target_id%22%3A603833526643790%7D">Ministerstvo spravodlivosti SR

Názov prímateľa
NOMANTINELS

Celkový rozpočet:
5 350,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €