Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knihovnícky jarmok 2024

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vyhlasujú regionálnu literárno-výtvarnú súťaž Čítačka s písačkou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čítačka s písačkou vyhlásenie regionálnej súťaže

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
04.03.2024 - 14.06.2024

Popis projektu

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vyhlasujú regionálnu literárno-výtvarnú súťaž Čítačka s písačkou.

Do súťaže sa môžu zapojiť deti a mládež od 7 do 15 rokov. Žáner, téma a technika prác je ľubovoľná. Hodnotí sa originalita a spracovanie témy.

Termín uzávierky literárnych a výtvarných prác je 14. jún 2024.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
11 131,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €