Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítam, uvažujem, píšem

Krátky opis
Workshop pre žiakov ZŠ zapojených do projektu Knižného štipendia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čítam uvažujem, píšem s Ľubicou Demčákovou

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
21.06.2024

Popis projektu

Čítam, uvažujem, píšem je séria workshopov pre žiakov ZŠ, ktorí sú zapojení do projektu Knižného štipendia. Cieľom troch podujatí s lektorkami, ktoré sa pohybujú v oblasti literatúry, je poskytnúť štipendistom a štipendistkám priestor na osobný rast a vzdelávanie. Chceme, aby deti nielen čítali, ale o knihách aj uvažovali a svoju čitateľskú skúsenosť vedeli písanou formou odovzdať rovesníkom.

Názov prímateľa
HumnoArt

Celkový rozpočet:
1 600,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €