Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stopy v Osmijankovej literárnej záhrade - celoslovenská čitateľská súťaž a putovná výstava

Krátky opis
20. ročník celoslovenskej čitateľskej súťaže Osmijankova literárna záhrada
Fotogaléria
Názov podujatia
Semienka v v Osmijankovej literárnej záhrade

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
25.04.2024

Popis projektu

Semienka v Osmijankovej literárnej záhrade sú súťažnými úlohami, ktoré riešia jednotlivé školské kolektívy. Literárna lekcia poskytne metodiku pri spracovaní literárneho diela do súťažnej odpovede a zoznámi s charakterom súťaženia a spôsobom vypracovávania súťažných odpovedí. Je vhodnou motiváciou a usmernením najmä pre nováčikov v súťaži.

Projekt Osmijankova literárna záhrada je podporený z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
19 000,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €