Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračné kľúče od hravého čítania V - Ako nestratiť detského čitateľa a ako sa nestratiť v detskej literatúre

Krátky opis
V rámci vzdelávacie projektu organizujeme workshopy pre žiakov 1. stupňa ZŠ, zamerané na tvorivú prácu s literárnym textom prostredníctvom čitateľskej herne, ktorú sme pomenovali Literárne hrabovisko.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ktorá farba je najdôležitejšia na svete

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
26.04.2024

Popis projektu

Vzdelávaci workshop je zameraný na interaktívnu čitateľskú hru na motívy knižky Jaroslavy Blažkovej Mačky vo vreci s prihliadnutím na žiakov so zrakovým postihnutím. Vyskúšajú sú hru v role, počas ktorej sa presvedčia o dôležitosti dobrých skutkov, zoznámia sa s mačkou Toleranciou a jej družkami, aby si vyskúšali na vlastnej koži silu spolupatričnosti a priateľstva. Výtvarná dielňa preverí ich motorické zručnosti. Súčasťou workshopu je umelecký program.

Vzdelávací projekt je podporovaný z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
17 915,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €