Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Živý svet knižnice

Krátky opis
Zámerom projektu je prostredníctvom jednotlivých podujatí na podporu čítania, komunitných aktivít a vzdelávacích programov pre verejnosť, ale aj odborných pre knihovníkov, ponúknuť knižnicu ako dôležité miesto kultúry, vzdelávania a stretávania sa. Projekt v sebe zahŕňa pravidelné cyklické mesačné kultúrno – vzdelávacie podujatia pre rôzne komunity.
Fotogaléria
Názov podujatia
Bezpečná online knižnic@ - S knižnicou po internete

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
04.04.2024

Popis projektu

Interaktívny workshop bude priestorom, kde sa účastníci dozvedia, ako bezpečne a jednoducho využívať elektronické služby krajskej knižnice. Okrem webu a sociálnych sietí, lektorka publiku predstaví e-knihy, audioknihy a online katalóg knižnice. Odporúčame Vám, aby ste si so sebou priniesli vlastný tablet alebo smartfón, avšak nie je to nutnosťou.

Názov prímateľa
Krajská knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove

Celkový rozpočet:
20 060,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €